WOOOD Křeslo MARK antracit – moderní a pohodlný design pro domácí interiér

Křeslo MARK od holandského výrobce nábytku WOOOD je čalouněno z pevné, přesto velmi jemné tkaniny s luxusním vzhledem v odstínu antracitu. Skládá se z dřevěné konstrukce v lakované úpravě, která tvoří nohy spojené v opěradla. Dřevo pochází ze stromu kaučukovníku, které je ekologické, vyznačuje se pevností, dlouhou životností a krásným přírodním vzhledem. Tkanina je měkká, má vysokou kvalitu a je vhodná pro intenzivní používání.

S ČÍM SLADIT

Křeslo MARK je velmi moderní kus krásného nábytku s nádechem retra. Proto jej můžete jednoduše zakomponovat do jakéhokoliv interiéru a místnosti a to v moderním či starším provedení. Pohodlnost tohoto křesílka z něj udělá oblíbené relaxační místo buď v obývacím pokoji, ložnici nebo v pracovně. Tento retro designový kousek potěší všechny milovníky stylového nábytku. V nabídce najdete křeslo Mark v krémovém a zeleném provedení.

WOOOD Křeslo MARK antracit

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál tkaniny: 100% polyesterové vlákno

Barva křesla: tmavě šedá, antracit

Materiál nohou: dřevo kaučukovníku

Barva nohou: přírodní hnědá

Rozměry vxšxh: 75x67x82 cm

Maximální nosnost: 135 kg

Martindale: 20 000

Balení: 1 krabice

WOOOD Křeslo MARK antracit

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž: nutno složit dohromady

Péče: pravidelně vysávat a odstraňovat nečistoty suchým nebo vlhkým hadříkem

Doporučení: pro ochranu tvrdých podlah doporučujeme použít plstěné podložky pod nohy.

Přemýšlíte, jakou křeslo zvolit pro svůj domov? Sáhněte po moderním kuse nábytku od holandského výrobce WOOOD – křeslu MARK. Křeslo je pevné, pohodlné a má jednoduchý, ale přesto elegantní design. Potěší nejen váš zrak, ale také celé tělo.

Přestože je křeslo čalouněno z luxusní tkaniny, je vhodné pro každodenní používání. Je možné jej umístit do jakékoliv místnosti, ať už v obývacím pokoji, ložnici nebo v pracovně. Jeho moderní vzhled se snadno slučuje s jinými styly nábytku a barevnými kombinacemi, ale také s různými doplňky. Pokud hledáte křeslo, které nejenže skvěle vypadá, ale také dobře slouží, je W