Svíčka ze sojového vosku s vůní bavlny Blomus Fraga – až 25 hodin hoření


Vyberte si svoji oblíbenou vůni

Svíčky ze sojového vosku Blomus Fraga jsou perfektním doplňkem každého interiéru. Kromě krásného betonového obalu vypadají skvěle díky přirozeným stopám, které jsou výsledkem ruční práce při výrobě. A co je nejdůležitější – zapálíte-li je, vydrží hořet až 25 hodin!

Výběr správné vůně pro svíčku Blomus Fraga může být zábavný a zároveň složitý úkol. Nechte se inspirovat vášní pro přírodu a zvolte si z širokého výběru vůní, které bude dokonale ladit s vaším interiérem.

Bez obsahu toxinů a šetrné k životnímu prostředí

Pokud hledáte svíčku, která nejenže skvěle vypadá a voní, ale zároveň je šetrná k životnímu prostředí, pak jsou svíčky Blomus Fraga tou správnou volbou!

Jelikož jsou vyrobeny ze 100% přírodních materiálů, jsou bez obsahu toxinů. Díky tomu jsou mnohem šetrnější k vašemu zdraví i k životnímu prostředí. A nemusíte se bát ani sazí – ty se totiž téměř neprodukují.

Chcete si také pořídit svíčku ze sojového vosku Blomus Fraga se vůní bavlny? Tak neváhejte a navštivte naší stránku, kde si můžete vybrat z našeho širokého výběru vůní a nakoupit online!

Svíčka ze sojového vosku s vůní bavlny Blomus Fraga

Svíčky ze sojového vosku Blomus Fraga jsou skvělým společníkem pro váš domov. Jejich jedinečný design a přírodní materiály jsou doplňkem vašeho interiéru, který navíc voní. Pokud hledáte svíčku s co nejkratším popelovým stopem a minimálním množstvím sazí, jsou svíčky Blomus Fraga tou správnou volbou. Tak neváhejte a pořiďte si svou oblíbenou vůni ještě dnes!

Svíčka ze sojového vosku Blomus Fraga