Střední vonná svíčka Yankee Candle All is Bright: Rozjasněte si vánoční náladu!

Žádné vánoce by nebyly úplné bez vonné svíčky Yankee Candle!

Pro tuto zimu bych vám ráda představila střední vonnou svíčku Yankee Candle All is Bright, která rozjasní jakoukoli místnost v domě svou svěží a osvěžující vůní.

Slavnostní vůně citrusů a hřejivého pižma

Jako každá vonná svíčka značky Yankee Candle, i tato vonná svíčka je vyrobena s použitím nejlepších surovin, včetně čistých přírodních vonných výtažků. Tento produkt je zcela provoněný parafín v potravinové kvalitě a každý knot je ručně narovnán pro dokonalý výsledek.

All is Bright nabízí lehkou a zářivou vůni s elegantním závěrem. Sestává z citrusové směsi grapefruitu, mandarinky a limetek, která harmonicky ladí s pižmovou dřevinou, lenděnem, kadidlem a santalovým dřevem. Tato kombinace vytváří svěží a zároveň teplou vůni, která se hodí na každou příležitost.

Chcete si tuto vonnou svíčku domů? Stačí si ji objednat zde: https://www.kupsinabytek.cz/produkt/stredni-vonna-svicka-yankee-candle-all-is-bright

Rovnoměrné a zcela provoněné hoření

Jak již bylo zmíněno, každý knot je ručně narovnán pro dokonalé výsledky. Díky tomu svíčka hoří rovnoměrně a zcela provoní místnost, aniž by zanechávala zbytek vosku. Navíc svíčka se vypaluje velmi dlouho a nabízí až 75 hodin hoření. Udělejte si v tento zimní čas čas na relaxaci pomocí svíčky Yankee Candle All is Bright, která vám umožní užít si příjemnou atmosféru.

Tip na použití

Před opětovným zapálením svíčky je doporučeno zkrátit knot na 3 mm. Tím zajistíte dokonalé a rovnoměrné hoření svíčky a prodloužíte jí tak její životnost.

Svíčka Yankee Candle All is Bright

Tento produkt je skvělým dárkem pro vaše blízké nebo pro vás samotného. Svíčka Yankee Candle All is Bright vám poskytne pocit svěžesti a vůně celou zimní sezonu a prostě nemůže chybět na vašem stole při vánočních oslavách. Stačí ji jen zapálit a užít si její svěží a teplou vůni!

Svíčka Yankee Candle All is Bright