Sada 16 černých nášlapů Vitaus Madalyon pro bezpečnost na schodech

Dodejte svému schodišti nejen na stylu, ale také bezpečnosti.
O obojí se totiž s lehkostí postará tato 16dílná sada stylových nášlapů na schody od značky Vitaus, které se díky kombinaci protiskluzové kožené spodní strany a oboustranné lepící pásky nikam nehnou. Ta se vespodu nachází jak na přední straně, tak i v ohybu.

Zajištěte bezpečný vstup na schodiště

Tento příslušenství je určeno pro každého, kdo chce zlepšit bezpečnost a preventivní opatření pro své blízké. Jak dobře víte, bezpečnost na schodech je nezbytná záležitost, a proto neváhejte a investujte nyní do sady značky Vitaus. Tyto nášlapy jsou vhodné pro použití na každém typu schodů – budovy, byty, chalupy, letní chaty nebo kancelářské budovy.

Nášlapy na schody – Bezmála univerzální využití

16 kusů černých nášlapů je vhodných pro bezmála univerzální využití. Styl, ale i funkčnost tohoto příslušenství je přizpůsobené všem typům schodišť. Tyto nášlapy jsou nejen elegantním doplňkem vašeho interiéru, ale také pomohou předejít nehodám na schodech způsobených kluzkostí nebo jinými nebezpečnými faktory.

Všechny nášlapy jsou vyrobeny z materiálů vysoké kvality, které zaručují, že se vám slouží dlouhé roky.

Bezpečný vstup a zároveň záruka na trvanlivost

Tady odkaz na produkt

Pořízením sady Vitaus Madalyon ušetříte nejen spoustu peněz, ale také mnoho času a práce, kterou byste museli vynaložit na samostatné nalepení nášlapů na schody. Tyto nášlapy jsou navíc velmi snadno čistitelné a odolné proti všem druhům poškození, což zaručuje jejich dlouhou životnost.

Konečné řešení problému s kluzkými schody

Pokud se vám obvykle shání bezpečnostní prvky, protože máte obavu z kluzkosti schodů, neváhejte a zainvestujte do této kvalitní sady. Vitaus Madalyon jsou velmi snadno a rychle instalovatelné a umožní vám tak rychle a efektivně vyřešit problém s kluzkými schody.

Dodejte svému schodišti styl a bezpečnost a investujte do této sady nášlapů od značky Vitaus. Tato sada vám umožní usnadnit vstup do vaší domácnosti nebo jiného objektu, a to za neuvěřitelně nízkou cenu.