Rohožka z kokosového vlákna pro Vaši předsíň – Esschert Design

Buďte pohostinní už ode dveří. Stačí drobnosti, třeba dekorace, které vyvolají v příchozích pocit útulna a domácí pohody.
Rohožka od Esschert Design k nim rozhodně patří. A co si budeme povídat – i po praktické stránce se tenhle kousek nesmírně hodí. Přece nepřijdou ty hodiny uklízení jen tak na zmar.

Kokosové vlákno – přírodní materiál pro Vaši předsíň

Kokosové vlákno je dnes velmi populární materiál v bytovém designu. Jeho přírodní vzhled skvěle zapadá do moderních i rustikálních interiérů.
Esschert Design zvolil kokosové vlákno právě pro jeho kvalitní vlastnosti – odolnost, pevnost a především schopnost zadržovat nečistoty.

Esschert Design rohožka z kokového vlákna

Rohožka z kokosového vlákna je tak perfektní volbou pro Vaši předsíň. Prostě ji položíte u vchodu a necháte příchozí, aby si na ní očistili boty. A nejen to, svým vzhledem rohožka okamžitě přidá Vaší předsíni pocit útulna a příjemného domova.

Esschert Design – řemeslnictví a design v jednom

Společnost Esschert Design je známá svými výrobky originálního designu a kvalitní řemeslné práce. A rohožka z kokosového vlákna není výjimkou.
Esschert Design se specializuje na přírodní materiály a jednoduché, ale efektivní řešení. Proto nevypadá jejich rohožka jen skvěle, ale také perfektně plní svůj účel.

Esschert Design rohožka z kokového vlákna v interiéru

Svou rohožku můžete umístit přímo na podlahu či na jiné dekorační podložky. Rozměry 45 x 75 cm jsou optimální a stačí na většinu předsíní.
Rohožka je navíc velmi snadno udržovatelná. Stačí ji pravidelně vysát a případné fleky setřít vlhkým hadříkem.

Udělejte z Vaší předsíň nejen prostor pro Vaše návštěvy, ale také místnost plnou útulna a pohody. S rohožkou z kokosového vlákna od Esschert Design už se nemusíte bát, že se Vám návštěvy budou špinavými botami procházet po Vašem bytě.

Nakupovat kokosovou rohožku od Esschert Design můžete třeba zde. No a pak už stačí jen čekat na to, kdo se jako první pochválí, jak se u Vás krásně a čistě uklidnil.