Rohová sedací souprava GIOVANNI v pravém provedení s Monolith 29 designem

Giovanni ztělesňuje všechny hodnoty moderní sedací soupravy. Výrobce u tohoto modelu vsadil na jednoduchost, nadčasovost a eleganci. Sedací souprava nabízí neuvěřitelný komfort, a to zejména díky kvalitním pružinám faliste a PUR pěně. Díky svým rozměrům se bude hodit do větších interiérů, kde na sebe upoutá všechnu pozornost.

Giovanni má rozměry 315 x 170 x 85 cm, takže bude ideální volbou pro prostornější obýváky či salony.

Monolith 29 design

Monolith 29 je moderní a nadčasový design pro ty, kteří si rádi pořídí něco zajímavého, ale zároveň se nechtějí příliš vystavovat. Monochromatické odstíny a čisté linie vytvářejí efektní celkový dojem. Sedačka a pohovka jsou vyrobena z kvalitní kůže, která zaručuje dobrou trvanlivost a snadnou údržbu.

Giovanni design 1

Monolith 29 nyní v kombinaci s Giovanni nabízí dokonalou eleganci a jednoduchost.

Komfort v každé poloze

Giovanni disponuje velmi pohodlným sezením s ergonomickým tvarem a vyznačuje se vysokou kvalitou použitých materiálů. Pružiny zajišťují dokonalou podporu, takže se budete cítit pohodlně i při delším sezení. Kromě pohodlného sedání si také můžete nastavit opěradlo tak, aby sedačka splňovala vaše individuální potřeby.

Dekorační polštáře jsou součástí dodávky a zaručují dokonalou pohodu při odpočinku.

Giovanni design 2

Provedení Monolith 29

Monolith 29 provedení odbíjí čas, tenké nohy a hladký povrch navozují dojem minulosti a zároveň navrhují budoucnost. Provedení výborně zapadne do jakéhokoliv interiéru. Využívá širokou škálu odstínů a materiálů k vytvoření výrazného vizuálu. Povrchová úprava odolává poškození a snadno se čistí.

Vypadá to, že právě tento model se stane ideální volbou pro vaše bydlení a získá tak pozornost všech vašich hostů.

Giovanni design 3

Zakoupit rohovou sedací soupravu Giovanni v pravém provedení s Monolith 29

Pokud vás zaujala rohová sedací souprava Giovanni v pravém provedení s Monolith 29 designem, můžete ji zakoupit na našem e-shopu za skvělou cenu. Souprava vás dostane svým designem, ale také přednostmi jako komfort, kvalita a spolehlivost.

Nezapomeňte si prohlédnout detailní popis produktu a další podobné kousky v naší nabídce.

monolith 29