Obchodní koncepce: Chňapka s magnetem a podložka srdíčka o velikosti 18 x 32 + 20 x 20 cm


Obchodní koncepce: Chňapka s magnetem a podložka srdíčka

Úvod

Kuchyňská chňapka a podložka chrání před popáleninami při přípravě jídel. Výrobek je praktický a nadčasový. Sváteční motiv navodí příjemnou vánoční pohodu. Chňapka má magnet. Součástí výrobků je praktické poutko na zavěšení.

Popis produktu

Chňapka s magnetem a podložka srdíčka jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a mají rozměry 18 x 32 cm a 20 x 20 cm. Chňapka je praktická díky magnetu, který umožňuje její snadné uchycení na kovové povrchy. Podložka srdíčka navíc osvěží kuchyňskou linku a dodá jí sváteční atmosféru.

Výhody produktu

Jaké jsou výhody tohoto výrobku? Jednoduchost použití, snadné uchycení díky magnetu, praktické poutko na zavěšení a nádherný vánoční motiv. Tyto vlastnosti dělají z této chňapky a podložky populární a oblíbený výrobek.

Kde zakoupit výrobek?

Můžete si tuto chňapku a podložku zakoupit na stránkách Maliboo.cz. Cena za tento produkt je velmi příznivá a odpovídá kvalitě tohoto výrobku.

Závěr

Závěrem můžeme konstatovat, že chňapka s magnetem a podložka srdíčka jsou skvělé výrobky, které nezklamou. Funkčnost a design jsou v této kombinaci nejlepší, co můžete na trhu najít. Proto neváhejte a učiňte si radost právě tímto výrobkem.

Chňapka
Podložka