Nový trend – ASIR Knihovna OPPA Tmavý dub antracit dodává moderní vzhled interiéru

Nový trend – ASIR Knihovna OPPA Tmavý dub antracit

Zamilují si ji fanoušci minimalismu

ASIR Knihovna OPPA Tmavý dub antracit je novinkou na trhu, která má šanci si získat srdce všech, kdo upřednostňují moderní design. Tato unikátní knihovna se totiž skvěle hodí k interiéru, který je laděný do minimalistického stylu. Její menší postranní regály pak nabízejí dokonalé umístění pro Vaše drobnosti.

Tmavý podklad přiláká pozornost

Každý, kdo se podívá na pravou část této knihovny, se okamžitě zamiluje. Tmavý podklad, který je použit, dodává tomuto nábytku dokonalý dojem modernosti, ale zároveň dokáže skvěle nechat vyniknout všechny věci, které uvnitř ní umístíte.

Vysoce kvalitní materiály

ASIR Knihovna OPPA Tmavý dub antracit se vyrábí z kvalitních materiálů, přičemž se používají desky o tloušťce 18 mm, které jsou pokryté 100% melaminem. Celkový dekor pak tvoří tmavý dub a antracit, který dodává tomuto nábytku jeho unikátní vzhled.

Rozměrově dokonalá

Knihovna má rozměry 60,5 cm na šířku, 22 cm na hloubku a 162,5 cm na výšku. Výška jednotlivých polic pak činí 30 cm. Díky tomuto dokonalému rozměru patří tato knihovna mezi nábytek, který se hodí pro každou domácnost.

Prohlédnout si knihovnu na stránkách prodejce

Závěr

ASIR Knihovna OPPA Tmavý dub antracit je skvělým příkladem toho, jak sjednotit moderní vzhled s praktickostí, která se hodí do každého interiéru. Pokud tedy hledáte něco nového, moderního a zároveň praktického, určitě byste měli zvážit tuto knihovnu jako svůj další nákup.