Nový černý LEGO® úložný box s dvěma šuplíky


Ukažte svým dětem, že i uklízení může být pořádná zábava. Jen tak nikdo z nich totiž neodolá kouzelnému boxu v podobě obří LEGO® kostky. Schovají se do něj menší hračky, potřeby na kreslení, sbírka známek a odznaků po tatínkovi. Prostě vše, co nechcete jen tak ztratit.

Nový LEGO® úložný box je navržen ve tvaru obří kostky, která se perfektně hodí do každého dětského pokoje. Skvělé na něm je, že děti mohou box skládat a poskládat podle své fantazie, podobně jako s běžnými LEGO® stavebnicemi. Když ukládají své věci, vytvářejí tak osobní stavební kousek, který jim bude patřit a budou si ho moci libovolně proměňovat. Navíc, nový úložný box má v sobě dvě šuplíky, které nabízí dostatek prostoru na uložení všech potřebných věcí.

je dostupný na www.naradi-cz.cz za velmi příznivou cenu. Proto neváhejte a pořiďte si ho pro své děti ještě dnes!

Proč si pořídit nový černý LEGO® úložný box?

 • Perfektní design
 • Kreativní uložení věcí
 • Dostatek prostoru pro uložení všeho důležitého
 • Nabízí dětem možnost rozvíjet svou fantazii a tvořivost
 • Vysoce kvalitní
 • Snadné ovládání a přenášení

Kde a kdy si mohu nový černý LEGO® úložný box pořídit?

je aktuálně dostupný na www.naradi-cz.cz. Objednání je velmi snadné a rychlé. Vezměte v úvahu, že LEGO® úložný boxy jsou velmi populární a hrozí, že budou brzy vyprodány. Proto si svůj nový černý LEGO® úložný box pořiďte co nejdříve a nechte svým dětem možnost učit se tvoření a zároveň si uklidit svůj pokojíček.

Tipy na využití nového černého LEGO® úložného boxu

 1. Nechte děti hrát si s úložným boxem stejně jako s LEGO® stavebnicemi. Poskládejte z něj s nimi nějakou věž, autíčko nebo jinou postavičku. Děti tak na vlastní kůži pocítí, že uklízení může být zábavné a kreativní.
 2. Použijte nový černý LEGO® úložný box jako kreativní stůl pro malování a kreslení. Díky šuplíkům bude mít dítě všechny svoje potřeby v jednom boxu a nebude muset chodit pro další pomůcky.
 3. Pro starší děti může být nový úložný box skvělou volbou na ukládání svých oblíbených knížek, časopisů a vlastních projektů.
 4. Nabídněte vašim dětem možnost, aby si samy vymyslely, jak si ukládají své věci. Díky novému černému LEGO® úložnému boxu jim to půjde jako po másle.
 5. Nezapomeňte si namíchat více boxů různých barev a velikostí. Pokojíček vašich nejmenších se pak promění na jednu velkou stavebnici. Takovou, kterou jim budete i vy závidět ♥
Nový černý LEGO® úložný box s dvěma šuplíky