Novinka: Vanová baterie RAV SLEZÁK s chromovým sprchovým setem D472.5Y

Chcete si užít dokonalý relax v vaně a zároveň si osvěžit tělo sprchou? Pak je pro vás tou správnou volbou novinka od firma Slezák – vanová baterie RAV s chromovým sprchovým setem D472.5Y. Nejen, že je elegantní a moderní, ale také praktická a uživatelsky přívětivá.

Páková stojánková VANOVÁ BATERIE se sprchovým setem

Baterie je vybavena sprchovým setem, který si můžete snadno přidržovat a pohodlně se omýt z každého úhlu. Díky stojánku může být sprchový set pevně umístěný, aniž byste museli mít obavy ze špatného spojení. Baterie obsahuje flexi hadičky G 1/2″, což zajišťuje snadnou montáž a demontáž.

Představte si luxus, když si můžete vybrat zvanou koupel, ve které si můžete na pohodlném sedadle užít jak relaxační masáž, tak osvěžující sprchu. Navíc nemusíte strávit mnoho času mytím sprchového prostoru a těla, protože baterie obsahuje praktický sprchový set.

V chromovém provedení

Vanová baterie RAV SLEZÁK s chromovým sprchovým setem D472.5Y je vyrobena ve velice moderním a elegantním chromovém provedení. Tento styl vynikne v jakémkoliv koupelnovém interiéru. Kromě toho, chromový povrch je velmi snadný na údržbu, proto se brzy neomrzí.

Pořiďte si vanovou baterii RAV SLEZÁK s chromovým sprchovým setem D472.5Y za velice výhodnou cenu.

Použitý produkt:

https://www.codina.cz/produkt/vanova-baterie-rav-slezak-se-sprchovym-setem-chrom-d472-5y

Vanová baterie RAV SLEZÁK s chromovým sprchovým setem D472.5Y

Zdroj:Unsplash.com