Novinka: Tooolight stropní svítidlo Lassi 25 cm v bílé barvě

Tooolight stropní svítidlo Lassi 25 cm je jedinečným kouskem, kterým můžete oživit jakýkoliv interiér. S jeho pomocí získáte nejen dokonalé rozsvícení pro váš pokoj, ale také výrazný designový prvek, kterým upoutáte pozornost každého návštěvníka.

Moderní svítidlo s maximálním důrazem na detail

Stropní svítidlo Lassi 25 cm patří mezi nejmodernější svítidla na trhu. Jeho součástí je skleněný difuzér, který společně s kovovým rámem vytváří dokonalý celek. Zvláštní pozornost byla věnována detailům, takže každý prvek svítidla je dokonale propracovaný. Díky tomu se stropní svítidlo Lassi 25 cm může pochlubit nejen výjimečným designem, ale také kvalitou zpracování.

Koupit Tooolight stropní svítidlo Lassi 25 cm v bílé barvě.

Kvalita zajištěna nejkvalitnější ocelí a antistatickým smaltem

Do výroby svítidla byly použity nejkvalitnější materiály. Kovový rám je vyroben z oceli, která je známá pro svou odolnost a trvanlivost. Rám byl navíc několikrát překryt vrstvou antistatického smaltu, což zajistilo dokonalý povrch, který je odolný proti poškrábání a jinému mechanickému poškození. Celkově tedy můžeme říci, že stropní svítidlo Lassi 25 cm je velmi kvalitním produktem, na který se můžete spolehnout.

Specifikace svítidla

  • Rozměry: 25 x 25 / 90 cm
  • Napájení: síťové
  • Patice: E27
  • Žárovka: není součástí svítidla
  • Set obsahuje: pouze 1 svítidlo

Tooolight stropní svítidlo Lassi 25 cm v bílé barvě

Za tuto cenu se jedná o svítidlo, které nabízí skvělou hodnotu za peníze. Pokud tedy hledáte moderní svítidlo s výrazným designem, které bude zároveň kvalitní a trvanlivé, neváhejte a kupte si stropní svítidlo Lassi 25 cm už dnes!