NORTHRUGS Jamaica – Modro-krémový venkovní koberec s průměrem 200 cm

Kruhové koberce jsou velmi oblíbené a ty od značky NORTHRUGS navíc můžete umístit do interiéru i exteriéru. Jsou totiž vyrobeny z kvalitního polypropylenu, jsou tak vysoce odolné a případné nečistoty lze jednoduše setřít vlhkým hadříkem.

Koberec pro skutečné náročné

Zvolte koberec NORTHRUGS, který je praktický, krásně vypadá a je příjemný na dotek. S jeho 200 cm průměrem se perfektně hodí třeba jako podložka pod stůl, nebo jako měkká zóna v obývacím pokoji. Navíc se díky odolnému materiálu a pevným barvám hodí i jako venkovní dekorace.

Německá kvalita a odolnost

Koberec je vyroben z kvalitního polypropylenu, který odolává počasí i slunečnímu záření. Proto ho můžete klidně umístit na terasu, balkon nebo před vstup do domu. Koberec je navíc velmi odolný a lze ho snadno vyčistit vlhkým hadříkem.

Krása a barevnost

Koberec je vyroben v krásných barvách a nevybledne ani po několika letech používání. Různé motivy a vzory na koberec jsou perfektním dekorem pro každý interiér i exteriér. S tímto krásným kobercem od NORTHRUGS budete mít vždy originální a zajímavý kousek.

Pokud hledáte kvalitní, odolný a krásný koberec do vašeho interiéru nebo exteriéru, NORTHRUGS Jamaica je pro vás skvělou volbou. Nechte se okouzlit jeho krásou a dokonale jej sladit s vaším stylem.

koberec NORTHRUGS Jamaica

Pro více informací a nákup si přejděte na sidonia.cz.