Nástěnná růžová police s háčky a detaily z dubového dřeva od Gazzda Hook


Vzdušná, minimalistická a praktická

Taková je nástěnná police se 2 háčky z kolekce Hook od značky Gazzda. Umístit jí můžete do obýváku, ložnice, chodby i kuchyně. Se značkou Gazzda se fantazii meze nekladou ♥

Nástěnná růžová police z oceli s háčky a detaily z dubového dřeva

Vlastnosti dubového dřeva

Dubové dřevo je díky své hustotě 0,75 g/cm3 velmi tvrdé a silné. Je odolné vůči hmyzu, houbám, plísním a výrazným vlhkým a suchým podmínkám. Právě z toho důvodu bylo využíváno již za dob vikingů. A ani v dnešní době se mu žádný jiný typ dřeviny nevyrovná.

Jak pečovat o dubové dřevo

Aby vám nábytek Gazzda sloužil v plné síle celá desetiletí, měli byste o něj i správně pečovat. Prach a drobné nečistoty stačí pouze otřít bavlněným hadříkem. Objeví-li se ale na nábytku jemné šrámy, šmouhy, nebo se jim chcete jen preventivně vyhnout, doporučujeme sáhnout po sadě na péči o světlý dubový nábytek od stejnojmenné značky.

O značce Gazzda

Gazzda pochází z Bosny a Hercegoviny, země s panenskou přírodou i pohnutou minulostí. Tyto prvky se promítají i do nábytku Gazzda, jehož minimalistický design si zachovává svou ikonickou osobitou tvář. Právě díky svému jedinečnému designu se může tato značka pyšnit několika mezinárodními oceněními, mezi něž patří například Red Dot Design Awards či Interior Innovation Award.

Vyberte si svou nástěnnou polici z kolekce Hook od Gazzda na vybirejnabytek.cz!