Moderní sprchové dveře Fortis Line FL1090L – nejen pro stylovou koupelnu

Sprchové dveře jsou nedílnou součástí každé moderní koupelny. Je důležité si vybrat správný typ a rozměr, aby vám co nejlépe sloužily a zároveň ladily s ostatním vybavením. Mezi dobře hodnocené dveře patří model Fortis Line FL1090L.

Pantový systém otevírání

Tento výrobek nabízí spoustu výhod, které by měly uspokojit požadavky každého uživatele. Zátěžová kapacita je vysoká a dveře jsou odolné vůči mechanickému opotřebení. Velkým plusem je také pantový systém otevírání, díky němuž se budou dveře plynule otevírat a zavírat, což usnadní zejména lidem, kteří mají omezenou pohyblivost.

Rovnou výplň z čirého skla přidává prostoru na světelnosti a prosvětlení koupelny, zároveň vás ale nebudou od ostatních izolovat. Ochrání vás před stříkající vodou a budou přizpůsobivé vašim prostorovým podmínkám.

Určení pro levou orientaci

Sprchové dveře jsou určeny pro levou orientaci. Pokud tedy hledáte sprchové dveře pro pravou orientaci, vybírejte podle většiny nabízených modelů. Proto pokud hledáte sprchové dveře pro levou orientaci, pak by vám mohl vyhovovat model Fortis Line FL1090L se všemi svými výhodami.

Pro více informací o výrobku můžete navštívit webovou stránku firmy Esrom, která sprchové dveře Ferna přináší na trh.

Fortis Line FL1090L

Pokud chcete mít v koupelně moderní vybavení, měli byste zvážit výběr sprchových dveří Fortis Line FL1090L od firmy Esrom. Tyto dveře jsou kvalitní, odolné a přizpůsobivé prostorovým podmínkám. Navíc jsou vybaveny pantovým systémem otevírání, který usnadňuje každodenní používání. Nezapomeňte, že tyto dveře jsou určeny pouze pro levou orientaci.