Moderní posuvné skříně v bílé barvě s rozměry 300/240/68 cm

Tato skříň s posuvnými dveřmi vás nadchne na první pohled! Kvalitní kus nábytku s rozměry cca 298 x 240 x 68 cm (Š x V x H) vás okouzlí nádhernou lesklou bílou barvou. Skříň je vyrobena z robustní plošně lisované desky a obsahuje šarmantní prvky z bílého skla.

Nechte se překvapit velikostí a důmyslným uspořádáním vnitřního prostoru: 6 nastavitelných vkládacích polic je připraveno pro vaše trička, kalhoty a svetry, díky 3 šatním tyčím se vám společenské šaty nebo kabáty už nepomačkají, 5 prostorných zásuvek je vhodných na spodní prádlo nebo módní doplňky. Díky praktickému soft-close systému se zásuvky jemně zavírají.

Kompletní nabídka

Skříň s posuvnými dveřmi pro dokonalé uspořádání vašich oblíbených kousků oblečení! Za příplatek jsou dostání v našem obchodním domě různé varianty, barevné alternativy, příslušenství a doplňkový nábytek. Tuto moderní posuvnou skříň naleznete na stránkách nabytekhned.cz.

skříň

Skříň s posuvnými dveřmi je ideální pro každého, kdo si chce užít dokonalé uspořádání a čistotu ve svém šatníku. Rozměry skříně umožňují uskladnění velkého množství oblečení, doplňků i bot. Díky tomu se už nikdy nebudete muset trápit tím, že nemáte dostatek prostoru.

žena v šatníku

Nechte se okouzlit touto moderní skříní v bílé barvě s posuvnými dveřmi a vytvořte si dokonalý prostor pro váš nádherný šatník. Kombinace bílé barvy a skla jí dodá neopakovatelný lesk a šarm, který jinde nenajdete. Přemýšlejte proto dopředu, zda by nebyla tato skříň tím pravým řešením i pro vaši ložnici.

žena u skříně