Moderní a stylová sedačka SEDUM 14 v šedé látce pro vaše pohodlí


Hledáte moderní a stylovou sedačku, která vás bude bavit nejen svojí krásou, ale také pohodlným sezením a příjemnými spaním? Pokud ano, pak je SEDUM 14 rozkládací sedačka právě pro vás. Tato sedačka je nejen šikovná svým mechanismem rozkladu, ale také krásná a zároveň komfortní.

Provedení: PRAVÉ

Sedačka SEDUM 14 je vytvořena v provedení PRAVÉ, což znamená, že má pravou stranu delší než levou. To vytváří útulný prostor pro uvolnění, protože sedačka má tvar U, který spojuje obě strany a vytváří tak útulný kout. Tento tvar sedačky je ideální pro menší byty, ale také pro větší pokoje, kde se nechcete zatracovat.

Materiál: látka

Tuto sedačku můžete mít oblečenou v kvalitní látkové čalounění COVER 83, které vypadá velmi dobře a přitom se snadno udržuje. Pokud máte rádi šedou barvu, pak tato sedačka je pro vás jako stvořená. Pohled na ní v interiéru je velmi příjemný a upoutá vaší pozornost.

Zajímavostí této sedačky je, že obsahuje i prostor pro spaní, díky čemuž si můžete pohodlně odpočinout ve dne i v noci.

Rozměry:

Rozměr SEDUM 14 je 345 x 70/90 x 202 cm, výška sedu je 43 cm a hloubka sedu je 58 cm. Když využijete možnost rozložení sedačky, získáte plochu na spaní 125 x 266 cm. To je velmi komfortní plocha na spánek, zejména pokud k vám přijdou hosté a budou se u vás přespávat.

Chcete vyjádřit pohodlnost této sedačky ještě lépe? Rozhodli jsme se pro vás vytvořit ilustrační fotografie, které vám pomohou si sedačku lépe představit.

Sedačka rozložená

Na fotografii můžete vidět krásnou, moderní sedačku SEDUM 14 v šedé látce. Tato ilustrační fotografie ukazuje, jak se sedačka rozkládá a přeměňuje na pohodlné lůžko. Samozřejmě, že v reálu bude sedačka vypadat ještě líp a bude přinášet více radosti.

Je tato sedačka tou, kterou hledáte? Pokud ano, pak neváhejte a objednejte si ji hned teď na adrese https://www.maliboo.cz/produkt/sedacka-sedum-14-seda-latka-prava!