Kvalitní skleněná dóza s bambusovým víkem Bambum Olla – ideální pro uchování potravin či dekoraci domova

Právě k tomuto účelu vám poslouží jednoduchá, leč krásná dóza ze skla s bambusovým víčkem. Tato skleněná dóza s bambusovým víkem Bambum Olla je vysoká 13 cm a skvěle poslouží pro ukládání čaje, kávy, rýže, mouky a dalších ingrediencí, bez kterých se doma prostě neobejdete.

Designová krása ke všemu

Svým elegantním designem se dá tato dóza skvěle sladit s jakýmkoli interiérem. Ať už ji použijete k ukládání potravin nebo jako dekoraci, vždy bude vypadat nejen velmi stylově, ale také moderně a minimalisticky.

Vyrobena z kvalitních materiálů

Bambusové víko dodává dominujícímu skleněnému tělu nejen důstojnost, ale také pružnost a odolnost proti poškození. Skleněné tělo zase zaručuje, že výrobek bude dlouho zachovávat své vlastnosti, nebudou se v něm množit bakterie a dovede čistě uchovat jakoukoliv potravinu. Osobně si myslím, že je to investice nejen pro designové povaleče, ale také pro zdravý životní styl.

Uchování s přehledem

Díky průhlednému tělu skleněné dózy dokážete vždy rychle zkontrolovat, zda vám dané množství surovin stačí a zda je nezbytné si dokoupit něco nového. Díky bambusovému víku si můžete být jisti, že se sem tam nevleze žádná nečistota.

Víc informací o dóze najdete na stránkách esrom.cz. A pokud už se rozhodnete si tento výrobek pořídit, rozhodně nebudete litovat.

Několik tipů, kde a jak dózu využít:

– Uložte do ní kávu a užijte si skvělou vůni již při otvírání dózy

– Uchovejte v ní úrodu léta a nechte se těšit z přísunů vitamínů třeba celou zimu

– Dopřejte si poslední kousek dobré čokolády, kterou si vždy uchováváte pro sebe a přede všemi skrýváte v nejzapadlejším koutě skříňky

Skleněná dóza s bambusovým víčkem

Zkrátka a dobře, skleněná dóza s bambusovým víkem Bambum Olla je multifunkční přírůstek do každé kuchyně a zároveň skvělý designový doplněk. Určitě stojí za pozornost!