Extra hřejivá přikrývka Mona Lucy Silver Protect Duo 135×200 cm


O produktní specifikace

Extra hřejivá přikrývka DUO o rozměru 135×200 cm je opatřena náplní ze dvou vrstev HCS vláken Loft oddělených vzduchovou mezerou. Její konstrukční řešení je zaměřeno na získání co nejvyšších tepelně izolačních parametrů při zachování příjemného designu. Optimální hustota prošití dává vyniknout náplni o vysokém objemu a vytváří nadýchaný a hřejivý vzhled výrobku. Přikrývka zajistí kvalitní a zdravý spánek.

Detailní popis

Zvláštní konstrukce pro maximální efektivitu

Extra hřejivá přikrývka Mona Lucy Silver Protect Duo 135×200 cm je vyrobena s ohledem na co nejvyšší tepelně izolační parametry. Je vybavena dvěma vrstvami HCS vláken Loft, které jsou odděleny vzduchovou mezerou, což zajišťuje vysoký stupeň tepelné izolace. Navíc díky optimální hustotě prošití a velkému objemu náplně má přikrývka velmi nadýchaný a hřejivý vzhled, takže je ideálním doplňkem na zimní měsíce.

Příjemný design

Přikrývka Mona Lucy Silver Protect Duo 135×200 cm nejenže vám poskytne příjemný a zdravý spánek, ale také bude skvělým doplňkem k vaší ložnici díky svému modernímu a vkusnému designu. Skvěle doplní váš interiér a zároveň vám poskytne komfort a pohodlí, na které jste zvyklí.

Odkaz na eshop

Odkaz na eshop

Obrázky

Extra hřejivá přikrývka Mona Lucy Silver Protect Duo 135x200 cm
Extra hřejivá přikrývka Mona Lucy Silver Protect Duo 135x200 cm