Držák toaletního papíru Bemeta Corals s krytem Coffe-Gold 158112012 – elegantní doplněk do vaší koupelny


Držák toaletního papíru Bemeta Corals s krytem Coffe-Gold 158112012

Držák toaletního papíru je základním vybavením každé koupelny. Kromě praktické funkce může být i elegantním designovým doplňkem. Pokud hledáte něco originálního, můžeme vám doporučit držák toaletního papíru Bemeta Corals s krytem Coffe-Gold 158112012.

Elegantní provedení

Tento držák toaletního papíru se vyznačuje nádherným krytem v provedení Coffe-Gold. Tato barva se dokonale hodí k modernímu stylu koupelny a působí velmi elegantně. Držák je zhotoven z kvalitních materiálů, takže bude sloužit po mnoho let.

Možnosti montáže

Držák toaletního papíru Bemeta Corals s krytem Coffe-Gold 158112012 lze namontovat dvěma způsoby. Můžete ho připevnit na stěnu pomocí lepidla nebo ho připevnit k vrtaným otvorům v koupelnové dlažbě. Jestliže se rozhodnete pro montáž pomocí lepidla, doporučujeme použít sadu na nalepení koupelnových doplňků pro montáž bez vrtání (kód zboží 199352010SIKO). Tuto sadu je však potřeba zakoupit samostatně, není součástí balení držáku.

Montáž držáku toaletního papíru je snadná a rychlá. Pokud se rozhodnete pro montáž lepením, postupujte podle pokynů uvedených v návodu k držáku. Pokud si zvolíte montáž vrtáním, nezapomeňte si předem označit místo vrtání a použít kvalitní vodovodní vrták.

Doplněk do vaší koupelny

Držák toaletního papíru Bemeta Corals s krytem Coffe-Gold 158112012 je skvělým doplňkem do vaší koupelny. Díky svému elegantnímu provedení dokáže zpříjemnit každodenní chvíle strávené v koupelně. Je praktický, kvalitní a snadno se udržuje. Navíc se rychle a snadno montuje, takže s ním nemusíte mít žádné problémy.

Pokud vás zaujal tento držák toaletního papíru, můžete si ho objednat na adrese www.nabytekprozivot.cz.

Držák toaletního papíru Bemeta Corals s krytem Coffe-Gold 158112012

Vlastnosti držáku toaletního papíru Bemeta Corals s krytem Coffe-Gold 158112012:

  • Elegantní provedení
  • Barva Coffe-Gold
  • Jednoduchá montáž lepením nebo vrtáním
  • Kvalitní materiály
  • Snadno se udržuje

Dopřejte své koupelně kvalitní a elegantní doplňky a užívejte si každý den ve stylovém prostředí.