Dřevěná židle Classic 00505 od Unis: elegantní a trvanlivá volba

Pokud hledáte elegantní a trvanlivou židli do svého domova, dřevěná židle Classic 00505 od společnosti Unis je tou správnou volbou. Tato židle je vyrobena ze stoprocentního smrkového masivu a nabízí se i v borovicovém masivu. Navíc je vhodná do stylového selského interiéru nejen na chaty a chalupy.

Povrchová úprava

Kromě své odolnosti a trvanlivosti se dřevěná židle Classic 00505 může pochlubit také dekoračním voskem OSMO COLOR, který je použit na povrchovou úpravu. Tento vosk nejen zakončuje židli a zanechává na ní vyniknout přirozenou kresbu dřeva, ale také činí židli vodoodpudivou a odolnou proti nečistotám.

Tyto dekorační transparentní vosky jsou také zdravotně nezávadné a neobsahují žádné konzervační látky, což z nich činí ideální volbu pro výrobu nábytkových kousků, které mají přijít do styku s lidskou kůží a mohou být v kontaktu s potravinami.

Také bychom rádi zmínili, že nabízíme možnost objednání této židle i bez povrchové úpravy, pouze v surovém stavu. Tato možnost umožní zákazníkům další individuální úpravy na vlastní pěst.

Kvalita materiálu

Jak již bylo zmíněno, dřevěná židle Classic 00505 je vyrobena ze stoprocentního smrkového masivu. To znamená, že židle je velmi odolná, trvanlivá a pevná. Navíc díky svému materiálu se židle bude hodit nejen do stylového selského interiéru, ale také do moderního, vysokotechnologického prostředí.

Abychom rozšířili nabídku našeho sortimentu a vyšli vstříc požadavkům našich zákazníků, mimo smrkového masivu nabízíme židli také v borovicovém masivu. Stejně jako smrkové masívové dřevo se borovicové vyznačuje pevností a odolností. Naše židle prošla náročnými testy, aby splňovala nejvyšší standardy kvality.

A nakonec, pokud byste chtěli zjistit více informací o této skvělé dřevěné židli Classic 00505 od Unis, klikněte sem.

Židle Classic 00505 od Unis

Dřevěná židle Classic 00505 od Unis je nejen elegantní, ale také velmi odolná a trvanlivá. Vyrobena je ze stoprocentního smrkového nebo borovicového masivu a nabízí se i bez povrchové úpravy nebo s dekoračním voskem

Pro celkový dojem a dotvoření interiéru, si pořiďte židli Classic 00505 od Unis ještě dnes!