Designová skříň Falco Ingrid R3 – kombinace jasanu tmavého a světlého

Designová skříň Falco Ingrid R3 je skříně vysoké kvality, vyrobená z kvalitního lamina. Skříň je k dispozici v kombinaci barev jasan tmavý/jasan světlý, která skvěle ladí s mnoha interiérovými styly. Odkaz na tuto krásnou skříň naleznete na naší webové stránce zde!

Vybavení skříně

Skříň je ideální pro všechny, kteří hledají kvalitní a prostorné úložné řešení pro své oblečení. Skříň je vybavena šatní tyčí a jednou policí, což umožňuje snadno uspořádat věci do skříně a udržovat je v pořádku. Kromě toho je skříň dodávána v demontu a součástí je montážní plán včetně všech potřebných spojovacích materiálů. To znamená, že je možné skříň snadno sestavit v domácím prostředí.

Inspirace pro dekoraci interiéru

Abychom Vám pomohli s inspirací při dekoraci interiéru s touto skříní, přidali jsme několik fotografií místností, které jsou vybaveny touto skříní. Tyto sestavy můžete samozřejmě najít také v naší nabídce. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně a slouží pouze jako inspirace.

Závěr

Designová skříň Falco Ingrid R3 je ideální volbou pro každého, kdo hledá kvalitní a prostorné úložné řešení pro své oblečení. Vzrušující kombinace jasanu tmavého a světlého dává této skříni neobyčejný vzhled, který bude skvěle ladit s mnoha různými interiérovými styly. Navštivte naši webovou stránku a objednejte si tuto skvělou skříň již dnes!