Bílý dvojitý skládací háček Wenko Premium SIGMA – dokonalý prvek pro vaši koupelnu


Pověsit! Co? Koho? Nebojte. Řeč je o oblečení, které se vám válí po zemi a zasloužilo by vlastní nástěnný háček. Tento od značky Wenko poskytne útočiště minimálně dvěma košilím, ručníkům nebo třeba deštníkům.

Háček s magnetem


Háček drží ve vertikální poloze díky magnetu. Jednoduše ho vyklopíte mírným tlakem směrem dolů a pověsíte na něj, co zrovna potřebujete. Tento dvojitý skládací háček je praktický a moderní. Není třeba řešit zbytečné vrtání do zdi na více háčků, když tento jeden zvládne až dva kusy oděvů najednou.

Jednoduchá instalace s příslušenstvím


Součástí balení jsou šrouby a hmoždinky. Díky tomu si můžete být jisti, že se háček dobře připevní a bude dlouho držet. Ani instalace není žádný problém. Stačí pouze vyvrtat otvory do zdi, kde si budete chtít háček umístit, a připevnit jej ke zdi. A nyní další dobrá zpráva – háček se dá použít nejen v koupelně. Například i v předsíni, na zahradě nebo na balkóně.

Premium design


Tento dvojitý skládací háček od Wenko si získá vaše srdce hned na první pohled. Bílá barva dodává celkovému designu lehkost a čistotu. Jednoduchý tvar háčku s magnetem je nadčasový a dokáže sladit se stylem každé místnosti.

Závěr


Tento bílý dvojitý skládací háček Wenko Premium SIGMA je ideálním doplňkem do vaší koupelny či předsíně. Drží díky magnetu minimálně dva kusy oblečení nebo ručníků a jeho jednoduchý design se hodí do každé místnosti. Součástí balení jsou šrouby a hmoždinky, takže není třeba dokupovat další příslušenství. Pokud hledáte praktický a moderní háček, je Wenko Premium SIGMA tou pravou volbou. A navíc, můžete si ho zakoupit na stránkách Internetového obchodu Isolund.cz.